OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
