OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Role
hy: Դեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
