OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
