OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
