OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Save
pt: Salvar

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Options
pt: Opções

en: Role
pt: Papel

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado
