OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Role
bs: Uloga

en: Not installed
bs: Nije instalirano
