OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Save
et: Salvesta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: Role
et: Roll

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud
