OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Role
fi: Rooli

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu
