OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Role
gu: હોદો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
