OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Username
id: Nama pengguna

en: Save
id: Simpan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Options
id: Opsi

en: Role
id: Peran

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal
