OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
