OneLogin Integration (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Save
lv: Saglabāt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Role
lv: Loma

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts
