OneLogin Integration (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Save
gl: Gardar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Role
gl: Rol

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado
