OneLogin Integration (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Role
jv: Parāgā

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
