OneLogin Integration (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Role
ka: როლი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
