OneLogin Integration (8.x-2.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
