OneLogin Integration (8.x-2.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
