OneLogin Integration (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Save
it: Salva

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Options
it: Opzioni

en: Role
it: Ruolo

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato
