OneLogin Integration (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Save
eu: Gorde

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Options
eu: Aukerak

en: Role
eu: Rol

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta
