OneLogin Integration (8.x-2.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Save
nl: Opslaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Options
nl: Opties

en: Role
nl: Rol

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd
