OneLogin Integration (8.x-2.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Role
te: పాత్ర
