OneLogin Integration (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Options
hi: विकल्प

en: Role
hi: भूमिका

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित
