One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Direction
da: Retning

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Update URL
da: Opdatér URL
