One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
