One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət

en: Pagination
az: Səhifələmə
