One Page Scroll (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Other
ru: Другое

en: Loop
ru: Цикл

en: About
ru: Информация

en: Direction
ru: Направление

en: Pagination
ru: Нумерация страниц
