OnePass (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Feed
pl: Zasób

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Offset (number of items to skip)
pl: Przesunięcie (liczba elementów do pominięcia)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
pl: Na przykład, ustaw wartość 3, aby pierwsze 3 elementy nie były wyświetlane.
