OnePass (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Feed
el: Ροή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
el: Για παράδειγμα, θέστε αυτό στη τιμή 3 και τα πρώτα 3 αντικείμενα δεν θα προβάλλονται.
