OnePass (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
