OnePass (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Apply
bg: Търси
