OnePass (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
