OnePass (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Feed
ro: Flux

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Offset (number of items to skip)
ro: Decalaj (numărul elementelor omise)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
ro: De exemplu, setează acesta la 3 și primele 3 elemente nu vor fi afișate.
