OnePass (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Offset (number of items to skip)
sv: Kompensation (antal poster att hoppa över)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
sv: Till exempel, ställ in detta till 3 och de 3 första posterna kommer inte att visas.
