OneSignal (3.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Configuration
ast: Configuración

en: Failed
ast: Falló
