OneSignal (3.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Successful
az: Uğurlu

en: About
az: Haqqında
