OneSignal (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
