OneSignal (3.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: About
eu: (r)i buruz
