OneSignal (3.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
