OneSignal (3.0.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Remaining
fr: Restant

en: Successful
fr: Réussi

en: Unset
fr: Non défini

en: Received
fr: Reçu

en: Failed
fr: Échec

en: Canceled
fr: Annulé

en: About
fr: À propos

en: Converted
fr: Converti

en: Contents
fr: Contenu

en: Headings
fr: Titres

en: Ip Address
fr: Adresse IP
