OneSignal (3.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: About
gu: વિશે
