OneSignal (3.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Canceled
oc: Anullat

en: About
oc: A prepaus
