OneSignal (3.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Remaining
ru: Оставшиеся

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Successful
ru: Успешно

en: Unset
ru: Возрат в исходное состояние

en: Received
ru: Получил

en: Failed
ru: Не удалось

en: Canceled
ru: Отменено

en: About
ru: Информация

en: Headings
ru: Заголовки

en: Ip Address
ru: IP-адрес
