OneSignal (3.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
