OneSignal (3.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Failed
ta: தோல்வி

en: About
ta: பற்றி
