OneSignal (3.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Remaining
uk: Залишилось

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Successful
uk: Прийняте

en: Unset
uk: Вимкнено

en: Received
uk: Отримано

en: Failed
uk: Невдало

en: Canceled
uk: Скасовано

en: About
uk: Про модуль

en: Converted
uk: Перетворено

en: Contents
uk: Вміст

en: Cancel Button
uk: Кнопка Скасувати

en: Headings
uk: Заголовки

en: Devices
uk: Пристрої

en: Ip Address
uk: Ip-адреса
