OneSignal (3.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
