OneSignal (3.0.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Remaining
vi: Còn lại

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Unset
vi: Bỏ đặt

en: Received
vi: Đã nhận được

en: Failed
vi: Thất bại

en: Canceled
vi: Đã hủy

en: About
vi: Giới thiệu

en: Converted
vi: Đã biến đổi

en: Contents
vi: Nội dung

en: Cancel Button
vi: Nút Thôi

en: Devices
vi: Thiết bị

en: Ip Address
vi: Địa chỉ IP
