OneSignal (3.0.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Successful
fa: موفقیت آمیز

en: Received
fa: دریافت شده

en: Failed
fa: ناموفق

en: Canceled
fa: لغو شد

en: About
fa: درباره
