OneSignal (3.0.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Remaining
hu: Fennmaradó

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Successful
hu: Sikeres

en: Received
hu: Kapott

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: About
hu: Leírás

en: Converted
hu: Átalakított

en: Contents
hu: Tartalom

en: Cancel Button
hu: Mégsem gomb

en: Headings
hu: Címsorok
