OneSignal (3.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie
